Černá kuchyně

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 97,5 x 148 cm, rám, mimořádně krásná ukázka žánrového stylu malby po vzoru holandských mistrů. Stáří obrazu je odhadováno na konec 19. až počátek 20. století a mohl vzniknout jako zakázka pro zámecké prostory. Obraz představuje scénu z tzv. černé kuchyně, kde na otevřeném ohni připravu…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Odhadní cena: 24 000 - 28 000 CZK

    Portrét ženy

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    olej, plátno, podlepeno na kartonu, 53 x 44 cm, rám poškozen, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, PN mírně poškozené plátno, karton zvlněný

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK

    Chlapec a Ezopovy bajky

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    olej, plátno, pravděpodobně 18. století, 76 x 64 cm, rám, nabízený obraz představuje velmi půvabný pozdně barokní portrét mladého chlapce šlechtického původu. Stáří obrazu je odhadováno kolem roku 1740 – 1750 a svým charakterem připomíná portrétní styl Anthonyho van Dycka či švýcarského klasicistníh…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK