Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Metamorfóza

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Ukončení prvního podání: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, 1982, 51,5 X 40 cm, sign. PD, rám, č. 10/70, český malíř, grafik a ilustrátor Oldřich Kulhánek je české veřejnosti znám zejména jako autor současných českých bankovek. Studoval mezi roky 1958-1964 na pražské UMPRUM v ateliéru grafiky prof. Karla Svolinského. Celkem záhy po dokončení stud…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    Tvrdý byznys

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    litografie, 1996, 65,8 x 49,2 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1996, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 27 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    Výš, ještě výš

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    litografie, 1997, 65,5 x 49,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1997, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    Guten Tag, Herr K.

    Položka č.: 147

    lept, 1980, 56 x 39,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1980, č. 15/50, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich nej…