Ladislav Hojný
Ilustrace
No.: 282138Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:12
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Ladislav Hojný
Ilustrace
No.: 282137Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:10
tuš, papír, 33 x 11,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Hojný
Ilustrace
No.: 282136Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:08
tuš, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Hojný
2x Ilustrace
No.: 282135Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:06
tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Hojný
2x Ilustrace
No.: 282134Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:04
tuš, papír, 19 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Hojný
Bennet: Den, kdy má sestra...
No.: 282133Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:02
tuš, papír, 40 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Hojný
Bennet: Zmrtvýchvstání
No.: 282132Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:00
tuš, papír, 38,5 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Aleš Kublák
Pramen panny 2
No.: 282131Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:58
olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Aleš Kublák
Šeříky 2
No.: 282130Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:56
olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
František Gross
(1909-1985)
2 figury
No.: 282129Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:54
litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Vladimír Komárek
No.: 279377Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:52
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Hlava dívky se zvonky
No.: 279376Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:50
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Dva akty
No.: 279374Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:49
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Vladimír Komárek
Džbán se zvonky a paravany
No.: 279375Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:48
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Dvě židle se závěsem
No.: 279371Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:44
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 25/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Hlava dívky se zvonky
No.: 279369Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:42
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
No.: 279368Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:40
suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Orel
No.: 279367Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:38
dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Zdeněk Mézl
No.: 279366Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:36
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Bedřich Housa
(1926-2020)
Dáma podle Václava Hollara
No.: 279364Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:34
ocelorytina, 6 x 3,8 cm, sign. DU B. Housa, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Bedřich Housa
(1926-2020)
Přítelkyně podle Jana Zrzavého
No.: 279363Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:32
ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Jiří Švengsbír
Kašna
No.: 279362Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:30
ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Faun s měsícem
No.: 279360Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:28
lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cze…
Current price: 250 CZK (11 €)
Hlava ženy s kočkou
No.: 279358Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:26
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 500 CZK (21 €)
Přístav s loděmi
No.: 279355Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:24
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Přístav s loděmi
No.: 279354Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:22
František Gross
(1909-1985)
Plastika
No.: 279353Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:20
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 426, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
František Gross
(1909-1985)
Sedící II.
No.: 279352Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:18
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 429, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic…
František Gross
(1909-1985)
Figura I.
No.: 279351Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:16
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 422, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic…
František Gross
(1909-1985)
Sedící I.
No.: 279350Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:14
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 423, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic…