Petr Fišárek
Kompozice VII.
Položka č.: 268290Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:42
olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompotice VIII.
Položka č.: 268291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:43
olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Útes
Položka č.: 272531Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:44
akryl, lepenka, 2002, 35,8 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Petr Fišárek
Svítání
Položka č.: 272532Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:45
olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)