2 x pohlednice z Karlových Varů (Hotel Imperial, Lázně V.)
No.: 249214Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:20
2 x pohlednice, oba pohledy vzadu popsány , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)
Panorama Moravskoslezských Beskyd
No.: 249213Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:18
skládaná pohlednice, 14 x 26 cm, zadní strany čisté bez přípisu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Dudák
No.: 247049Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:16
litografie, 15,5 x 8 cm, sign. DU Karel Toman, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 120 CZK (5 €)
J. Posselwhite
Sir Joshua Reynolds
No.: 246867Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:14
mědirytina, 13 x 10,5 cm, značeno DU Engraved by j. Posselwhite from a Piucture by himself in her Majestys Collection, papír místy mimo tisk zašpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Gefsterl
No.: 246849Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:12
kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, levý horní roh papíru pokrčen a cca 1 cm natržen okraj mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Karl Moor
No.: 246848Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:10
mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Šlechtic
No.: 246846Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:08
kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab ges.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, na okrajích papíru několik světlých a tmavších skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Castello D´Albertis
No.: 246795Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:06
historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)
No.: 246749Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:04
litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
J. Thomson
Raffaelle
No.: 246742Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 16:02
mědirytina, 12 x 9,8 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from a Miniature copy of the original picture in the gallery at Florence, zašlý papír, na spodním okraji papír lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Ubrousek básníků
No.: 282446Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:20
litografie, 13 x 10 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Souček
(1887-1941)
Pražský Hrad a Karlův most
No.: 282445Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:18
lept, 23,3 x 23,2 cm, monogr. PD, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Sabina Lenzová
(2006)
Žižkovská věž
No.: 282444Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:16
lept, akvatinta, 2024, 14,4 x 12,2 cm, sign. PD Lenzová, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
No.: 282442Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:12
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Hlavsa
(1884-1936)
Národní divadlo
No.: 282441Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:10
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD Hlavsa, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Milada Marešová
(1901-1987)
Kecal
No.: 282440Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:08
litografie, 15.5 x 9 cm, sign. PD Milada Marešová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hynais, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 400 CZK (17 €)
Milada Marešová
(1901-1987)
Orientální mudrc
No.: 282439Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:06
litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hynais, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 600 CZK (25 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Madona a Ježíšek
No.: 282438Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:04
litografie, 1970, 13 x 13 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1970, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, con…
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Cesmína a měsíc
No.: 282437Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:02
litografie, 1971, 19 x 14,2 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1971, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, c…
Current price: 300 CZK (13 €)
František Jiroudek
(1914-1991)
Převrácený strom
No.: 282436Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 18:00
linořez, 1943, 10 x 13,9 cm, sign. LD. F. Jiroudek, P.F. 1943, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
S basou k muzice
No.: 282435Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:58
kolorovaná litografie, 1948, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD Alois Moravec, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka bese…
Current price: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Kachny na rybníce
No.: 282434Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:56
litografie, akvarel, 1959, 11 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, Th…
Current price: 250 CZK (11 €)
Josef Hluboš
Zasněžená Praha
No.: 282433Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:54
lept, 1926, 27,7 x 22 cm, sign. PD , Josef Hluboš patřil mezi české grafiky, který se věnoval především pražským vedutám, které prováděl velmi precizně., levý dolní růžek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Stanislav Jurík
(1948-1993)
Penzion svět III.
No.: 282432Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:52
lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Roman Karpaš
No.: 282431Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:50
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Přelet
No.: 282430Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:48
Current price: 750 CZK (32 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Vlajka
No.: 282429Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:46
Current price: 750 CZK (32 €)
Dana Jandová
(1930-2014)
No.: 282428Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:44
linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdenka Marie Nováková
(1939)
Růže s motýlem
No.: 282427Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:42
olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Cubr at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, member of The Czech Chamber of Architects, UVU, The Association of Architects of Interiors and JUV
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Jan Kotík
(1916-2002)
Sedící žena
No.: 282426Auction price: 5.500 CZK (230 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:40
lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda, constituent member of Skupina 42
Current price: 5.500 CZK (230 €)