-
Michael Rittstein
(1949)
Lomeček
No.: 273368Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:20
tisk, plakát, 2011, 42 x 42 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Ar…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štreit
(1946)
Mezinárodní rok seniorů 1999
No.: 273367Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:18
tisk, plakát, formát A1 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Rusek, Z. Prikryl, L. Jaluvek and J.Jemelkova at The Faculty of Education - Palacky University in Olomouc, member of the group Q, The Union of Olomouc Fine Artists, The Union of Free Photography - The Prague House of Pho…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Velíšek
(1963)
Olomoucké kulturní léto 2009
No.: 273366Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:16
tisk, 2009, 59,2 x 41,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
V parku
No.: 270427Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:14
lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Z Nového světa
No.: 270426Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:12
lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pohled na kostel od vody
No.: 270425Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:10
olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Holandská krajina s větrným mlýnem
No.: 270424Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:08
malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
No.: 270423Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:06
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Kubistické zátiší s loutnou
No.: 270418Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:04
pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Na Kokořínsku
No.: 270416Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:02
pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Španělské umění 14 - 16. století
No.: 269409Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 19:00
tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Květiny
No.: 269408Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:58
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Elektrické sloupy
No.: 269406Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:56
olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Domek s vysokým stromem
No.: 269405Auction price: 1.700 CZK (71 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:54
olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Střelnice
No.: 269402Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:52
lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Na kraji vesnice
No.: 268776Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:50
olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zátiší s ovocem
No.: 268775Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:48
tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Rittstein
(1949)
Lahkým krokom
No.: 267386Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:46
tisk, plakát, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artist…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
S. Imramovská
Slunečnice
No.: 267116Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:44
dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kytice v okně
No.: 267115Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:42
dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Paulus
Rybník
No.: 266421Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:40
olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Paulus
Horská scenerie
No.: 266420Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:38
olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Natus-Šalamounová
(1934-2014)
Kočky
No.: 266379Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:36
litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Václav Mašek
U svitu měsíce (návrh ilustrace)
No.: 265764Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:34
lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Reinerová
(1946)
Zeď
No.: 264444Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:32
litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Horký
Horská krajina
No.: 263402Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:30
olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Martinová
(1922)
Klaun a pes
No.: 262647Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:28
litografie, 12,4 x 7,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Benka
(1888-1971)
Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)
No.: 262629Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:26
dřevoryt, 8 x 5,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Krebs
(1948-2003)
Nebuďte dotěrný, už jednou jsem vám řekla, že nejsem zlatá rybka...
No.: 262623Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:24
tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Marylin
No.: 262622Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:22
serigraphy, 80. léta, 21,5 x 34 cm, signed lower/left Benetka, small stains on a paer, yellowed, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED