Jaroslav Fabinger
(1899-1942)
Začtený
No.: 282412Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:12
Current price: 2.400 CZK (100 €)
James Baker Pyne
(1800-1870)
Windsorský zámek
No.: 280794Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:10
Current price: 170 CZK (8 €)
Ludvík Souček
(1926-1978)
Ze Severní Koree
No.: 280787Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:08
fotografie, 17 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
PF 1938 Paulusovi
No.: 280481Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
No.: 279622Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:04
litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design i…
Current price: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
No.: 278515Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:02
Current price: 250 CZK (11 €)
Nahá dívka
No.: 278333Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:00
lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Hugo Theodor Rašín
(1904-?)
Portrét dívky
No.: 278307Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:58
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Ležící žena
No.: 277967Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:56
litografie, 7 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…
Current price: 70 CZK (3 €)
R. Vitonská
Růže ve váze
No.: 277118Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:54
olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Růže III.
No.: 277112Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:52
lept, 25,4 x 17,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Situations Plan
No.: 276949Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:50
Current price: 80 CZK (4 €)
Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg
No.: 276948Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:48
Current price: 80 CZK (4 €)
Karel Petrbauer
Práznou ulicí
No.: 276027Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:46
lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Josef Hník
No.: 275629Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:44
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Viktor Savchenko
Smutek
No.: 275132Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:42
lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
No.: 275116Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:40
fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Jana Reinerová
Muchův ateliér
No.: 275087Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:38
litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Dívka s náušnicemi
No.: 274927Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:36
serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Petr Kožíšek
(1972)
Ptáček
No.: 274926Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:34
serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
No.: 274742Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:32
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Václav Bláha
Houbař
No.: 274714Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:30
litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem I.
No.: 274712Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:28
suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Karel Benetka
Návštěva v atelieru
No.: 274710Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:26
sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, Aantiqari.at Radhošťská,
Jana Reinerová
Park v Jeruzalémě
No.: 274204Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:24
litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Čeněk Pražák
(1914-1996)
Orfeus
No.: 274189Auction price: 1.700 CZK (71 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:22
dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Bradac and F. Tichy, member of the group Maj and Marz in Linz
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Carl Larsson
(1853-1919)
Matka a dcera
No.: 274073Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:20
suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Václav Kabát
Přistání na Saturnu
No.: 274032Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:18
kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. J. Vodrazka, P. Dillinger and V. Pukl
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Rodina
No.: 273999Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:16
akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Association of …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Dušan Pacúch
Piedestal
No.: 273909Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:14
etching, 1991, 31,7 x 24,7 cm, signed lower/left Pacúch Dušan 1991, no. 6/100, Aantiqari.at Radhošťská,