Petr Fišárek
Echo
Položka č.: 268276Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:36
akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Petr Fišárek
Kompozice III.
Položka č.: 268279Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:37
olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Café
Položka č.: 268282Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:38
olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Bílá zóna
Položka č.: 268283Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:39
olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Ulice
Položka č.: 268285Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:40
olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
V noci
Položka č.: 268287Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:41
olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompozice VII.
Položka č.: 268290Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:42
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompotice VIII.
Položka č.: 268291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:43
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Útes
Položka č.: 272531Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:44
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Petr Fišárek
Svítání
Položka č.: 272532Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:45
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)