-
Neurčený autor
Nahá dívka
Položka č.: 278333Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:00
lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na Karlův most
Položka č.: 251344Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:02
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Věštba nad Prahou
Položka č.: 258399Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:56
olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší s ovocem
Položka č.: 268775Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:48
tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji vesnice
Položka č.: 268776Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:50
olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na Kokořínsku
Položka č.: 270416Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:02
pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kubistické zátiší s loutnou
Položka č.: 270418Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:04
pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
Položka č.: 270423Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:06
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Holandská krajina s větrným mlýnem
Položka č.: 270424Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:08
malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, na rámu oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na kostel od vody
Položka č.: 270425Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:10
olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z Nového světa
Položka č.: 270426Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:12
lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V parku
Položka č.: 270427Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:14
lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na Karlův most
Položka č.: 220971Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chalupa
Položka č.: 228550Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:56
lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Wien I
Položka č.: 228826Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:58
litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:08
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:10
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Klaun
Položka č.: 232761Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:22
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:38
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 237524Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:50
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)
Položka č.: 242446Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:42
suchá jehla, 5,5 x 9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kuna na lovu
Položka č.: 245587Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:58
tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lipsko
Položka č.: 245589Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:00
lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:44
lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jiří Noha PF 88
Položka č.: 282203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:26
litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:24
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282481Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:25
olej, plátno, 1905, 68,5 x 55,5 cm, ign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282480Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:26
pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Květiny ve váze
Položka č.: 282479Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:27
olej, karton, 62,5 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282478Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:28
monotyp, 1964, 40 x 30,5 cm, monogr. PD V. A. 64, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO