Jan Orlík
(1920-1995)
Zátiší s ovocem
No.: 281808Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:16
olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)