Vojtěch Kolařík
Variace - jazz
No.: 230498Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:08
akvarel, papír, 1967, 42 x 30,5 cm, sign. DU Kolařík 1967, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Kolařík
Písek
No.: 230497Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:09
akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)