František Volf
(1897-1983)
Rybník u Třeboně
No.: 280960Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:56
litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)