Emanuel Ranný
Tunel
No.: 274196Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:16
litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Emanuel Ranný
Pole
No.: 282348Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 31. 07. 2024 15:06
suchá jehla, 14,8 x11,5 cm, sign. DU Emm. Ranný, č. 4/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)