Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Kampa
Položka č.: 280936Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:08
litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 9/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Karlův most
Položka č.: 280937Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:07
litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 20/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Hmyz (Ex Libris Libris Ing. O. H.)
Položka č.: 269465Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:30
litografie, 7,6 x 5,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, pravý dolní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Doly
Položka č.: 220347Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:58
kolorovaný dřevoryt, 12,7 x 10,6 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)