František Hodonský
Zelený uzel
Položka č.: 276036Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 19:32
dřevořez, 2022, 20,1 x 15 cm, sign. DU Hodonský 2022, a. t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Hodonský
Podzimní běhy
Položka č.: 278041Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52
litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)