Ferdiš Duša
(1888-1958)
Útěk do Egypta
No.: 278769Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 22:26
tisk, 13,9 x 9,2 cm, sign. PD F. Duša, značeno v desce PD FD, papír lehce zažloutlý, v levém horním rohu čtyři drobné černé tečky, levý okraj papíru otřepen po odtržení, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Associati…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Děvče z Čičman
No.: 278047Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 09. 2023 18:06
dřevořez, 1920, 15 x 8,5 cm, sign. LD F. Duša, LD popsáno autorem, mírně pokrčený a natržený papír, nezasahuje do tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of …
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Bača
No.: 278046Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 09. 2023 18:01
dřevoryt, 1920, 13,5 x 14 cm, sign. PD F. Duša, LD popsáno autorem, značeno na desce LN F. Duša 1920, při dolním okraji mírně pokrčený papír, nezasahuje do tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Associati…
Current price: 300 CZK (13 €)