J. Šmíd
Snopy
No.: 282506Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:53
olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD J. Šmíd, rám, místy popraskaný olej, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)