S. Schuldt

  • S. Schuldt

    Srny na louce

    Položka č.: 282505

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51

    olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)