Šibřina
Zátiší s ovocem
Položka č.: 282482Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:34
olej, karton, 32 x 49,5 cm, sign. PD Šibřina, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zátiší s ovocem
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)