J. Hajfler
Luční kvítí
Položka č.: 282475Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:19
olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Hajfler, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)