Václav Formánek
(1907-1990)
Šeřík
No.: 282474Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:18
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Formánek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)