Václav Formánek
(1907-1990)
Šeřík
Položka č.: 282474Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:18
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Formánek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)