Václav Formánek

(1907-1990)

  • Václav Formánek

    (1907-1990)

    Šeřík

    Položka č.: 282474

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:18

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Formánek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)