L. Sidon?
Na řece
Položka č.: 282313Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23
olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)