Sobotka

  • Sobotka

    Údolí řeky

    Položka č.: 281834

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:52

    olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)