St. Fischer
Altán
Položka č.: 281830Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:06
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)