Ladisav Kašpar
(1915-1997)
Uherské Hradiště
No.: 282487Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 38 x 50,5 cm, sign. LD Kašpar, nalepeno na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)