František Poláček
Podzimní krajina na Vysočině
No.: 282504Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:49
olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 900 CZK (38 €)