B. K. Chodský
Podzimní alej
No.: 282457Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:19
olej, plátno, 1921, 72 x 93 cm, sign. LD B. K. Chodský 1921, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 900 CZK (38 €)