Fibig
No.: 282260Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:03
olej, karton, 1958, 40 x 50 cm, sign. PD Fibig 58, rám, na malbě místy skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)