Fibig
Otava před Pískem, směr Zvíkov
No.: 282456Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1952, 50 x 70 cm, sign. PD Fibigr, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Fibig
Les
No.: 282455Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:05
olej, karton, 1953, 28 x 19,5 cm, sign. PD Fibig 53, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)