Jan Rambousek
(1895-1976)
Položka č.: 278895Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:12
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Položka č.: 278906Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:26
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)