Vladimír Zlámal

(1884-1966)

  • Vladimír Zlámal

    (1884-1966)

    Děvče u rozkvetlého keře

    Položka č.: 281811

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:41

    olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu