Minařík?
Chalupa u potoka
No.: 281801Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:23
olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)