P. Rosman
Galeona
No.: 277100Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:18
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)