F. Marinke
Zátiší s ovocem a džbánem
Položka č.: 277729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:22
tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)