Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
No.: 268906Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:19
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)