Jan B. Melichar
(1908-1994)
Předjaří
No.: 280966Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:54
litografie, 26 x 48,5 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 13/160, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak
Current price: 200 CZK (9 €)