Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
No.: 280954Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:29
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Sčesání vlasů do culíku
No.: 269288Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:30
litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)