František Vitovský
(1906-1980)
Portrét Yvetky Paulové
No.: 277941Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:30
olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)