František Vitovský
(1906-1980)
Portrét Yvetky Paulové
Položka č.: 277941Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:30
olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)