V. Fanta
Strom ve větru
Položka č.: 261729Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:23
olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
V. Fanta
Jez
Položka č.: 260111Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:05
olej, plátno, 45 x 50 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
V. Fanta
Horská krajina
Položka č.: 260247Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:04
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Fanta V., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)