Jiljí Španěl
(1883-1964)
Z Kroměříže
No.: 263574Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.900 CZK (80 €)