Jiljí Španěl
(1883-1964)
Z Kroměříže
Položka č.: 263574Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)