Horbat
Secesní dekorativní návrhy
No.: 244104Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 07. 2024 18:10
9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)