• Horbat

    Secesní dekorativní návrhy

    Položka č.: 244104

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:10

    9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)