Václav Fiala
(1891-1968)
Malíř Vojtěch Sedláček
No.: 247042Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24
litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids