Gnatta
V severní Africe
No.: 239597Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:04
akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)