Jindřich Sitte
(1888-1951)
Venkovská chalupa
Položka č.: 282266Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:24
olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)