K. Doležal
Těžké sny
Položka č.: 231460Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)